AMBULANTA ŠKOLSKE MEDICINE:

Iris Pintarić, dr. med., spec. škol. med.
Andrea Vidović, bacc. med. tech.

Drinska 8, 31000 Osijek, ambulanta 37
Tel: (+385) 031/225-753
e-mail: zz-skolska-medicina-12-os@zzjzosijek.hr

Radno vrijeme: ponedjeljkom i srijedom dopodne,
                         utorkom i četvrtkom popodne,
                         petkom izmjenično

OBRASCI ZA OSLOBOĐENJE OD TZK-a:

ŠKOLSKA LIJEČNICA - vijesti

Aplikacija za naručivanje na preglede/cijepljenja na školskoj medicini

Autor: Marinko Plazibat, 18. 10. 2022.

Od ove školske godine pružena vam je mogućnost da putem web stranice:

sami odaberete termin cijepljenja/ sistematskog pregleda/ savjetovališta/i ostalih usluga koje pruža školska medicina.  Sistematski pregledi i cijepljenja će kao i do sada biti grupno organizirani, te nema potrebe da se naručujete prije nego vam mi pošaljemo link sa terminima.  Naručivanje će se odvijati na način da će vam nadležni školski timovi putem škole poslati link na kojem ćete sami moći odabrati termin koji vam odgovara. Klikom na link https://www.youtube.com/watch?v=LoLoeGR143s u kratkom videu u nastavku možete vidjeti postupak naručivanja.

Potvrdu o terminu dobiti ćete putem e-maila (u roku 15 min-molimo obavezno provjeriti SPAM-NEŽELJENU poštu.)

Školska medicina

Pogledajte priloženi letak.

Prilažemo i poveznice na stranice na kojojima se mogu pronaći korisne informacije:

Skolska medicina - letak.pdf