PREDUPIS UČENIKA U PRVI RAZRED 2020./2021. ŠK. G.

Autor: Marinko Plazibat, 3. 2. 2020.

OSNOVNA ŠKOLA « RETFALA»
Kapelska 51a
OSIJEK

PREDMET: Obavijest roditeljima djece dorasle za upis u I. razred
                     u školskoj 2020./2021. godini

Sukladno Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi,

Državnom pedagoškom standardu osnovnoškolskog sustava odgoja i obrazovanja  i Pravilniku o upisu djece u osnovnu školu  obvezni smo izvršiti pripremne radnje za upis djece u prvi razred u sljedećoj školskoj godini.

Prvi zadatak  svake škole je utvrditi broj potencijalnih prvoškolaca te je stoga potrebno izvršiti predupis.

Djeca koja su rođena u razdoblju od 1.04. 2013.  do 31. 03. 2014. obveznici  su polaska u prvi razred za 2020./2021. šk. godinu. Stoga molimo roditelje budućih prvačića da svu djecu koja su rođena u ovom razdoblju i stanuju na području Osnovne škole «Retfala», izvrše predprijavu

u razdoblju od 3. veljače do, najkasnije, 17. veljače 2020. godine.

DODATNE OBAVIJESTI:

1.Prijave za predupis se obavljaju:

• u tajništvu škole svakoga dana od 8 do 15 sati  pozivom na broj 378-012;
  • ponedjeljkom, utorkom i srijedom  od 12 do 18 sati pozivom na broj 379-240

Za prijavu su potrebni sljedeći podaci: ime i prezime djeteta, datum rođenja te adresa stanovanja; obavezno treba naglasiti ukoliko roditelj planira upisati dijete u školu izvan upisnog područja naše škole

2. Prijave za liječničke preglede (u Domu zdravlja Industrijska četvrt, Drinska 8,  dr. Vesna Bilić-Kirin)  prema uputama od 2.ožujka  do 31. ožujka 2019.

3. Termine za provjeru psihofizičke zrelosti (razgovor s pedagogom i testiranje kod psihologa) roditelji će dobiti pozivom na gore ispisane brojeve telefone  od 15. ožujka 2020.

Igor Kopić, ravnatelj

Pogledajte i priložene dokumente. (Prethodno pritisnite Opiširnije.)

predbiljezbe_za_lijecnicki_pregled.pdf (552.45 KB)
plan_upisa_za_os_0001.pdf (4.25 MB)