OŠ "Retfala" traži svoju zvijezdu

Autor: Marinko Plazibat, 28. 10. 2010.

ODRŽANA PRVA AUDICIJA

Dvadesetak pojedinaca i skupina predstavilo se u ponedjeljak, 25. listopada 2010. na prvoj audiciji za 2. šou OŠ "Retfala" traži svoju zvijezdu. Prethodno se za audiciju prijavilo nešto više sudionika, no neki se ipak nisu pojavili.

Budući da je tek manji dio sudionika već sada pokazao višu kvalitativnu razinu izvedbe, članovi prosudbenoga povjerenstva ovu su audiciju shvatili savjetodavno, odnosno svim će sudionicima ponuditi još jednu mogućnost da se, na još jednoj audiciji za petnaestak dana, dodatno pripreme kako bi izborili pravo nastupa na završnoj večeri.

Na drugoj audiciji moći će nastupiti i svi oni koji se na ovu nisu odazvali, no oni će biti zakinuti za mogućnost popravka svoga  nastupa što im je ova audicija, zahvaljujući savjetima članova prosudbenoga povjerenstva, omogućavala. Druga audicija, naime, bit će posljednja, a najavljeno je da će kvalitativna provjera biti relativno stroga.

Marinko Plazibat