Znanost, inženjerstvo, umjetnost, obrti: prvi festival "uradi sam" kulture u Osijeku

Autor: Marinko Plazibat, 17. 4. 2016.

Poštovani,

javljam se uime udruge Osijek Software City kao organizatora u suradnji s#labOS hacklabom i tvrtke Mono kao sponzora događaja Osijek Mini Maker Faire za koji vjerujemo da će biti zanimljiv vašim učenicima. Imamo radionice lemljenja, robote, dronove, 3D printere, biorobotičke bebe, DIY podmornice, 'kistove' za slikanje svjetlom... Ukoliko imate učenike koje zanima programiranje, robotika, fizika, astronomija, konstruktorstvo, modelarstvo, interaktivna umjetnost i slične aktivnosti, potaknite ih da se prijave!

Svi će sadržaji biti potpuno besplatni i medijski odgovarajuće praćeni.

Ovdje možete pronaći sve vizualne elemente za objavu. Za sva pitanja i dodatne informacije javite se na barbara@mono.hr ili (+385) (31) 213 966.

Vidimo se!

Barbara Drežnjak