Održana radionica "Budi navijač, a ne razbijač"

Autor: Marinko Plazibat, 7. 11. 2015.

Darko Ćurković, policijski službenik u Odjelu prevencije PU Osječko –baranjske, održao je 3. studenoga 2015. radionicu „Budi navijač, a ne razbijač“ za učenike šestih razreda OŠ „Retfala“. Riječ je o radionici koja je dio modula „Prevencija nasilničkog ponašanja“, a uklapa se u program zdravstvenog odgoja.

Naši učenici pozorno su odslušali predavača, a kasnije su pjevali navijačke pjesme. Najbolje je pjevače policajac nagradio dresovima.

Nadamo se da će predavanje imati odjeka te da će naši učenici na utakmicama biti uzorni navijači.