Obavijest o dopunskom radu i podjeli svjedodžbi

Autor: Marinko Plazibat, 19. 6. 2015.

Dopunski rad za učenike koji iz najviše 2 predmeta imaju negativnu ocjenu održat će se od 23. do 30. lipnja. Dopunski rad iz matematike od 8.00 do 9.30 h, a iz engleskoga jezika od 9.45 do 11.15 h.
Za sve one učenike koji tijekom dopunskog rada nisu postigli pozitivnu ocjenu, održat će  se popravni ispit 24. 8. 2015. u 9 sati pisani dio (za HJ,SJ,MAT), a 25. 8. u 9 sati usmeni dio.
Podjela svjedodžbi za sve učenike je 2. srpnja 2015. 16.30 sati za neparnu smjenu, u 17 sati za parnu smjenu, a svečana podjela svjedodžbi za 8. razred je  u 18 sati