Retfalački mali nogometaši NAJBOLJI I OVE GODINE

Autor: Marinko Plazibat, 12. 6. 2015.

Učenici trećih i četvrtih razreda OŠ „Retfala“ uključeni u skupinu Dječji nogomet i ove su godine dokazali da su najbolji među najboljima u gradu Osijeku. Naime, nakon izlučnih  natjecanja po skupinama, izborili su se za finalno natjecanje, koje je održano  2. lipnja 2015. na Srednjoškolskom igralištu  u Osijeku. Tu su se natjecali protiv ekipa Mladosti i Poleta koje su također bile najbolje u svojim skupinama. Ali ne i protiv naše ekipe.

Najprije smo pobijedili ekipu Mladosti 2 : 1 a zatim ekipu Poleta 4:1. Naši su se učenici pokazali kao ekipa koja izvrsno surađuje te još bolje igra. Veliki uspjeh na razini grada okrunjen je pobjedničkim peharom i diplomom za našu školu, uručenih u  ime Školskog sportskog saveza kapetanu naše ekipe Leonu Tretinjaku.

Ekipu Dječjeg nogometa vodi učiteljica Tanja Nemčanin, a uključeni su učenici Marin Prekodravac, 3.a, Petar Ignjić, 3. b, Luka Pollak, 3. b, Leon Ambruš, 3. c, Roko Perković, 3. d, Franko Vranješ 3. d,  Patrik Begovac, 4. a, Dino Damjanović, 4. b, Leon Tretinjak, 4. b i Andrija Sablić, 4. c.

Tanja Nemčanin, učiteljica 3.b