OBAVIJESTI O RASPOREDU I AKTIVNOSTIMA DA KRAJA NASTAVNE GODINE

Autor: Marinko Plazibat, 12. 6. 2015.

1. Promjena rasporeda: U ponedjeljak i utorak, 15. i 16. lipnja, predmetna nastava ima nastavu ujutro, a razredna popodne. Nastavni sati oba dana skraćeni su za 15 minuta, a popodnevna smjena počinje u 12 sati.
2. Osmaši se i ove školske godine od osnovne škole opraštaju plesom, koji će se održati 16. lipnja na školskom dvorištu, s početkom u 12 sati . Podržimo ih svojom nazočnošću i pljeskom. Pozivamo i roditelje da nam se priključe.
3. Ples za osmaše održat će se u utorak, 16. lipnja 2015. od 20 do 24 sata .
4. Povrat udžbenika za učenike 8. razreda održat će se  u ponedjeljak, 15. 06. 2015. od 16 do 19 sati, a za učenike od 1. do 7. razreda  u utorak, 16. 06. 2015. od 16 do 19 sati. Tih dana, u navedeno  vrijeme, učenici su dužni doći u školu s roditeljima. Sa sobom trebaju ponijeti sve udžbenike i sve radne bilježnice koje su dobili na početku školske godine. Udžbenike i bilježnice treba donijeti u urednoj vrećici. Razrednici će pregledati udžbenike, roditelji trebaju potpisati da su svi udžbenici uredno vraćeni, a potom će učenik dobiti udžbenike za iduću školsku godinu. Za sva pitanja roditelji se mogu obratiti razrednicima

Svim učenicima koji su postigli željeni uspjeh čestitam na postignutim rezultatima, a ostalima preporučam više truda iduće školske godine.  Od svih učenika očekujem kulturno ponašanje i dostojan završetak školske godine te svima želim lijepe i ugodne ljetne praznike, a osmašima upis u željenu srednju školu.

Blaženka Jelaš