U utorak promjena rasporeda SVI VIŠI RAZREDI NASTAVU IMAJU POPODNE

Autor: Marinko Plazibat, 2. 3. 2015.

U utorak, 3. veljače 2015., u našoj se školi održava Županijsko natjecanje iz njemačkoga jezika. Toga dana učenici od 1. do 4. razreda idu u kino ili kazalište, a učenici od 5. do 8. razreda imaju nastavu od 14 sati, Nastavni sati nisu skraćeni i svaki odjel je u jednoj, istoj učionici za sve vrijeme trajanja nastave (sele se učitelji) - osim onih koji imaju likovnu i glazbenu kulturu.

Raspored učionica:

a) na katu:                                                                             b) u prizemlju:

7.a – predmetna nastava                                                       5.a - prva učionica desno

7.b – hrvatski                                                                       5.b – druga učionica desno

7.c – fizika                                                                           5.c – treća učionica desno

7.d – geografija                                                                    6.a – prva učionica lijevo

8.c - strani jezik                                                                    6.b – druga učionica lijevo

8.a – kemija                                                                          6.c - zadnja učionica lijevo

8.b – likovni 1. i 2. sat, 3. i 4. sat u stranom jeziku,

a 5. i 6. sat u kemiji

5. i 7. razred glazbeni imaju u učionici glazbene kulture, 8. razredi imaju likovni u učionici za likovni, a 5.b i 7.b imaju tehnički u učionici koja im je dodijeljena.

Ravnateljica Blaženka Jelaš