Odlazak učenika osmih razreda OPROSTILI SE PLESOM

Autor: Marinko Plazibat, 14. 6. 2014.

Po uzoru na osječke maturante, koji to čine već godinama, učenici osmih razreda OŠ "Retfala" oprostili su se 14. lipnja 2014. od osnovne škole - plesom za svoje roditelje, mlađe učenike i djelatnike Škole. Pozdravljajući ih, ravnateljica Škole Blaženka Jelaš izrazila je veliko zadovoljstvo što se opraštaju upravo na ovakav način.

Nakon što su izveli nekoliko plesova, Mauro Nemčanin, učenik 8.b, zahvalio je uime svih "osmaša" ravnateljici, svim učiteljima, stučnoj službi i svim zaposlenicima na svemu što su za njih učinili za vrijeme njihovoga osnovnoškolskoga obrazovanja.

U večernjim satima učenici osmih razreda su imali i posljednju zajedničku zabavu, već tradicionalnu u našoj školi.

Marinko Plazibat