___________________________________________________ Zanimljiva nastava... INDIJA SE ŠIRI PLAKATIMA

Autor: Marinko Plazibat, 25. 11. 2011.

Napisala: Tena Tonkovac, 6.a

U učionici geografije i u školskom holu mogu se vidjeti zanimljivi i osobiti plakati, koje su izrađivali učenici šestih razreda. Izrađeni su u obliku karte Indije, a na svakom djelu te karte možemo o Indiji doznati nešto novo, što i jest bio cilj našega istraživanja. Indija je osobito zanimljiva jer se brzo širi i uskoro bi mogla postati najmnogoljudnija zemlja u svijetu.(...)

Bilo je vrlo zanimljivih tema. Na primjer rudna bogastva, grad Bollywood koji godišnje snimi oko 600 filmova ili indijska glazba. Glazba, koju nam je na satu puštao naš učitelj, vrlo je drugačija od naše pa se učenicima ipak nije osobito svidjela. Na kraju posljednjega sata pogledali smo i dva vrlo zanimljiva filma. Mnogi su bli zadivljeni vještinama i brzinom Indijaca – to je nešto što se mora pogledati.

Da su se svi učenici učeći o Indiji stvarno potrudili, može se vidjeti na našim plakatima.