___________________________________________________ Mjuzikl U potrazi za princezom... USPJEŠNO SE PREDSTAVILI OSJEČANIMA

Autor: Marinko Plazibat, 5. 9. 2011.

Mjuzikl U potrazi za princezom koji su prvi put uspješno izveli povodom našega Dana škole, u subotu, 3. rujna 2011. naši su učenici širem osječkom gledateljstvu prikazali na brodu Žuta podmornica, u osječkoj Zimskoj luci, na zatvaranju projekta Zemlja bez granica
Priču o tri praščića koji traže svoju ljubav i sreću u liku Trnoružice, Snjeguljice ili Matovilke, a na kraju ju nalaze među običnim djevojkama oko sebe, napisala je Gordana Kolarik, autor glazbe je Darko Ocvirk, a režirale su ju naše učiteljice Ivona Ferić i Irena Čerba (...)

Kostimografkinja i scenografkinja je učiteljica Sandra Vehabović, prema čijim je zamislima kostime izradila vanjska suradnica Gordana Novačić. Osobito valja istaknuti da je iznimno važan koreografski posao odradila učenica sedmoga razreda Iva Škojo, te da je u režiranju kao pomoćnik sudjelovao i učenik osmoga razreda Matko Duvnjak Jović.

Spomenut ćemo još nositelje glavnih uloga, učenike Davida Đorđijevskoga, Marka Rešetara-Rudića i Hrvoja Harkanovaca, a popis ostalih glumaca možete vidjeti u prilogu.

U_potrazi_za_princezom_-_pozivnica.doc (7.59 MB)