____________________________________________________ Održan školski kviz znanja… SA SLATKIM ZAVRŠETKOM

Autor: Marinko Plazibat, 13. 6. 2011.

Napisao: Ivan Vranješ, 7.b

Tradicionalno, već četvrtu godinu zaredom, u našoj je školi 9. lipnja 2011. održan kviz znanja u kojem su sudjelovali svi viši razredi. Uz nazočnost dosta velikog broja učenika i učitelja u publici međusobno su se natjecali razredni odjeli pojedinih razreda. Nije to bio kviz s bezveznim pitanjima; bilo ih je i dosta teških i kompliciranih, ali i zanimljivih (...)

A za njih su se pobrinuli naši učitelji, svatko za svoje nastavno područje. Najčešće nakon tijesne i zanimljive borbe dobili smo i pobjednike. Najuvjerljiviji su bili učenici 5.b - Juraj Ćurić, Davor Herceg, Dominik Majstorović i Suzana Ristić. Među šestašima najbolji su bili učenici 6.c Augustin Đurašević, Filip Homolka, Lovro Mihajlović i Hrvvoje Zolota. Učenike 7.b, koji su bili najbolji među sedmašima, zastupali su Lorena Dozan, Ana Kišmartin, Martina Muha i Ivan Vranješ. Napokon, pobjednici su i učenici 8.c - Monika Bizacki, Lovro Dovrošević i Dorotea Vidaković.

U prvom dijelu kviza, za šesti i osmi razred, odlični voditelji bili su Iva Škojo i Dea Topić (7.c), a u drugom djelu, za peti i sedmi razred, Matko Duvnjak Jović i Iva Jurčević. Imali smo i dva povjerenstva za praćenje kviza, a činili su ih ravnateljica Blaženka Jelaš, knjižničarka Ivana Hengl, učiteljica fizike Tomislava Jukić, učiteljica matematike Radojka Podunavac, te učiteljica hrvatskog jezika Sanda Slivac.

Na kraju kviza natjecatelji su dobili čokobanane, dok su pobjednici dobili pohvalnice i paket čokoladica.