_________________________________________________ Sportski dan…. IGRE ZA SVE UZRASTE

Autor: Marinko Plazibat, 27. 5. 2011.

Napisao: Ivan Vranješ, 7.b

I ove godine, 27. svibnja 2011. tradicionalno je u našoj školi održan sportski dan. Na našem školskom igralištu okupilo se mnoštvo naših učenika tako da je bila prava gužva.

Budući da nas je bilo svih uzrasta, pripremljene su igre za niže i za više razrede odvojeno (...)

Učenici su prolazili poligone koji su se sastojali od prelaska klupe, vođenja lopte između čunjeva, preskakanja užeta, provlačenja ispod prečke te brzog povratka do sljedećega u vrsti svoga razrednog odjela. Među višim razredima pobijedila su čak ti d razredna odjela (5.d, 6.d, 8.d), te 7.b. Na kraju se trčala štafeta – svaku štafetu činila su a, b, c i d odjeli različitih razreda. Kasnije je još u našoj dvorani održana odbojkaška utakmica osmaša.

Osim što su se međusobno natjecali i zabavili, učenici su  vidjeli i učitelje u nešto više casual izdanju, vedre, vesele i nasmijane.