_________________________________________________ Održana su županijska natjecanja... NAJBOLJA JE PETRA ĆUTEK

Autor: Marinko Plazibat, 27. 3. 2011.

Naši na školskim natjecanjima najuspješniji učenici pokazali su svoje znanje i na županijskim natjecanjima. Učenica 4. b razreda Petra Ćutek bila je najbolja – osvojila je prvo mjesto na Županijskom natjecanju iz matematike. Njena je mentorica Lidija Kuštro. Iz sedmih i osmih razreda (njihova je mentorica Radojka Podunavac)  natjecali su se Ana Kišmartin (7.b) koja je bila na 6. mjesto, te Filip Tolj (7.c ) i Lovro Dobrošević (8.c) – obojica su na 12. mjestu.

Emma Štern (8.b) u hrvatskom je jeziku (...)

Martina Muha, 7.b

(,,,) postigla je 6. (mentorica je Gordana Lušić), a iz fizike (mentorica Tomislava Jukić) 11. mjesto. Na županijskom natjecanju iz engleskoga jezika Tea Magdić (8.b) bila je na 5., a Marina Leko (8.b) na 15. mjestu (mentrorica Božana Čiačak). O Županijskom natjecanju u njemačkom jeziku već smo pisali: http://os-retfala-os.skole.hr/natjecanja?news_id=123#mod_news

Na županijskom natjecanju iz povijesti Iva Škojo (7.c) je na 9. mjestu (mentorica Ljubica Potkovac), Mato Kapular (8.d) je 17. (mentorica Maja Ličanin). Iva nas je predstavlja i na Županijskom natjecanju iz geografije gdje je bila 17., a uz nju predstavlja nas je i Stela Kraus (7.a) koja je bila na 21. mjestu (mentor im je Mirko Andrić).

Stela Kraus nas je predstavljala i na Županijskom natjecanju iz kemije, kao i Ivan Marjanović (7.a) te Monika Bizacki i Lovro Dobrošević (8.c) (mentorica im je Zdenka Dijanović).

Martina Muha, 7.b