Početak novog polugodišta... PUNO RADA, SMIJEHA I USPJEHA

Autor: Marinko Plazibat, 13. 1. 2011.

Zimski su praznici završeni i počela je nastava. Prvi dan bilo nam je jako neobično nakon više od dva tjedna manje ili više nezaboravnog odmora ponovno mirno sjediti na stolici 45 minuta, slušati učitelje, pisati, čitati… Iako smo radili malo lakšim tempom, svejedno smo još u šoku. Sama pomisao da je ovo polugodište duplo duže nego prošlo, ne stvara nam veselje. Ipak, naši dragi odmori između satova drže nas na nogama; pričanje s prijateljima i razmjenjivanje dojmova s praznika uvijek je dobrodošlo.
U drugom polugodištu ispravljaju se ocjene i obično se učenici više trude i paze na nastavi. Prvim razredima vjerojatno (...)
Iva Škojo, 7.c

U drugom polugodištu ispravljaju se ocjene i obično se učenici više trude i paze na nastavi. Prvim razredima vjerojatno postaje zanimljivije jer oni tek sada počinju dobivati brojčane ocjene Nama velikima neki učitelji najavljuju da će drugo polugodište biti puno zanimljivije te da će biti puno skupinskih radova i plakata, dok drugi upozoravaju kako dolaze sve složeniji i teži nastavni sadržaji. A nama se od tih rečenica samo vrti u glavi. No, kad smo prvo, valjda ćemo preživjeli i ovo drugo polugodište. Zato, dragi učenici, puno radite, pišite domaće zadaće i javljajte se na satu. Vi koji ste bili uspješni nemojte popustiti, a vi koji ste lošije prošli potrudite se više. Puno sreće, rada, smijeha i dobrih uspjeha!
Iva Škojo, 7.c