Čestitka... SRETNA NOVA 2011. GODINA!

Autor: Marinko Plazibat, 2. 1. 2011.

Dragi čitatelji, nemojte se ovih dana previše opterećivati novogodišnjim odlukama jer je sada vrijeme za zabavu i veselje. Novogodišnje planove ostavite za neko dosadno nedjeljno poslijepodne kada nemate pametnijeg posla. Znam da ste (neki) stalno provjeravali što ima na fejsu, bilo na mobitelu ili na računalu, nestrpljivo očekujući nekakvu čestitku. Ako netko ima dobre volje, neka piše SMS „Sretna Nova godina!“ svima u telefonskom imeniku. A oni kojima trenutačno prsti nisu za to, neka čekaju SMS od onih koji pišu pa da im odvrate samo s „Hvala, također!“
Provedite puno dobrih sati na fejsu, MSN-u i ostalim društvenim mrežama. Puno sreće, zdravlja, ljubavi, razumijevanja, dobrih ocjena u školi, prijatelja i veselja, u ime novinara školskog lista KBG i naše web stranice želi vam
Ivan Vranješ, 7.b