« Studeni 2020 »

ISPIS S IZBORNOGA PREDMETA DO 30. LIPNJA
Autor: Marinko Plazibat, 23. 6. 2020.

Obavještavamo roditelje koji svoje dijete žele ispisati s nastave izbornoga predmeta da zahtjev, prema izmijenjenomu zakonu, moraju predati do 30. lipnja 2020. Citiramo:

"Zahtjev za ispis s izbornog predmeta u sljedećoj školskoj godini mora se dostaviti Učiteljskom vijeću nakon završetka nastavne godine, a najkasnije do 30. lipnja tekuće školske godine." (Članak 10. Stavak 5.. Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN, br. 68/2018)

Prilažemo i obrazac Zahtjeva za ispis s izbornoga predmeta.