Autor: Igor Kopić, 13. 11. 2023.

OŠ „RETFALA“
KAPELSKA 51a
E-MAIL: ured@os-retfala-os.skole.hr
KLASA: 007-01/23-01/6
UR.BROJ: 2158-124-23-01
Osijek, 13. 11. 2023.

Temeljem čl. 104. Statuta OŠ „Retfala“ donosim

ODLUKU

da se od dana 13. 11. 2023. (ponedjeljak) sva komunikacija s roditeljima odvija putem službenoga e-maila nastavnika (skole.hr) i službenoga e-maila Škole te uživo u prostorima Škole (na informacijama razrednika ili predmetnoga učitelja u za to predviđenim terminima).

Raspored informacija dostupan je na web-stranici Škole.

Sve će relevantne informacije roditelji dobiti na web-stranici Škole ili preko razrednika (putem e-maila) ili preko djece (u njihovim informativkama). Komunikacija s roditeljima putem društvenih mreža (Viber, WhatsApp, Facebook i sl.) nije primjeren način komunikacije te se kao takva više neće koristiti u Školi.

Iznimka će biti samo komunikacija s učiteljicama u produženom boravku gdje sve ostaje isto kao i do sada.

Jednako tako, o svemu što se dogodi djetetu za vrijeme nastave roditelji će biti odmah obaviješteni telefonskim pozivom od strane razrednika ili učitelja. Preporuka je da djeca ne nose mobitele u školu jer im nisu potrebni. Naša je škola osigurala tablete za sve predmete u kojima je za rad potreban takav oblik tehnologije.

Ravnatelj Igor Kopić