> rez5  > stvaralaštvo  > proza
Literarni radovi u šk. god. 2011./2012.

Na ovoj stranici objavljivat ćemo literarne radove naših učenika. Nastojat ćemo da to budu oni najbolji. No povremeno ćemo uvrstiti i one radove koji su jednostavno zanimljivi, čak i kad ih ne budemo smatrali potpuno dorađenim, kako bismo kod ostalih učenika potaknuli maštovitost, razmišljanje o određenih književnim i životnim temama i dr.

Nadamo se da će vam se ova stranica svidjeti i da ćete svojim komentarima i pohvalama biti poticaj svim našim literatima.

Pogledaj priloge.

Literarni radovi u šk. god. 2010./2011.

Pogledaj priloge.

Pomakni dolje Obriši dokument Anja_Getos,_Prica_o_jednom_tavanu,_baki_i_prijateljstvu.doc Anja Getos, Prica o jednom tavanu, baki i prijateljstvu.doc
Pomakni gore Pomakni dolje Obriši dokument ASTRID KALAZIĆ Glas iz podruma.doc ASTRID KALAZIĆ Glas iz podruma.doc
Pomakni gore Pomakni dolje Obriši dokument DAVOR HERCEG - Bakin tavan.doc DAVOR HERCEG - Bakin tavan.doc