> rez5  > sport
Sport

___________________________________________________ Badminton u školi… NOVI HOBI UČENICA

Autor: Marinko Plazibat, 22. 1. 2013.

Napisala: Marija Škojo, 7.c

Iako im je to tek prvo natjecanje, na kojem je sudjelovalo jako mnogo škola, naše učenice ostvarile su  na međuškolskom natjecanje u badmintonu izvrstan uspjeh - bile su treće. Natjecanje je održano 18. siječnja 2013. u Prosvjetno-kulturnom centru Mađara u Republici Hrvatskoj, a nastupile su Ana Abičić (7.c), Maja i Lucija Bizacki (7.b) te Ana Šunić (7.b) (...)

Sve je počelo ove školske godine kada je učitelj Tjelesne i zdravstvene kulture Goran Bošnjak rekao da se u našoj školi može trenirati badminton. Neke učenice su se odmah zainteresirale i prijavile se na izvannastavnu aktivnost - badminton. Najbolje među njima išle su na natjecanje.

Spomenuti odličan rezultat vjerojatno će privući i druge naše učenice, ali i učenike, da im se pridruže.