> rez5  > natjecanja
Natjecanja

___________________________________________________ Državna smotra LiDraNo 2012… UŽIVAŠ, A ONI PIŠU ISPIT

Autor: Marinko Plazibat, 18. 4. 2012.

Napisala: Helena Čavlović, 7.b

Državna smotra literarnog (Li), dramskog (Dra) i novinarskog (No) stvaralaštva LiDraNo 2012. ove je školske godine za osnovne škole održana u Šibeniku od 15. do 17. travnja 2012.

Web izdanje KBG-a, našega školskog lista predstavile smo Iva Škojo i ja. Iako smo od tri dana gotovo 18 sati provele u autobusu, bilo nam je zabavno. Upoznale smo mnogo novih ljudi i saznale kako naš list učiniti još boljim. Pogledale smo i scenske nastupe te dobile knjige u kojima se nalaze svi literarni i novinarski radovi koji su stigli do državnog LiDraNa (...)

Naš list uglavnom je dobio pohvale, uz napomenu da bi trebao biti postavljen na zasebnoj stranici, a ne na službenoj stranici Škole.

Kad se nismo bavile obaveznim aktivnostima, kupale smo se na bazenu, pričale u hotelskomu holu, jele zbilja ukusnu hranu, išle u disko i organizirale mali pidžama party.

Tri dana bila su prekratka, nitko se ne bi bunio da je LiDraNo trajao i puno duže. No nema razloga za tugu; već sljedeće se godine predstavnici naše škole ponovo mogu naći tamo, u još boljem društvu, s još boljim radovima. Dakle, pišite, budite kreativni, možda se baš vi nagodinu budete kupali u bazenu dok vaši prijatelji iz razreda pišu ispit iz matematike!