> rez5  > natjecanja
Natjecanja

____________________________________________ Županijsko natjecanje iz biologije… JOŠ JEDAN USPJEH

Autor: Marinko Plazibat, 16. 3. 2013.

Napisala: Kristina Čavlović, 6.a

Ostvarivši 59 od mogućih 75 bodova, na Županijskom natjecanju iz biologije, održanom 14. ožujka 2013. u OŠ Antuna Mihanovića u Osijeku, naša učenica Helena Čavlović (8.b) zauzela je u kategoriji pisanoga ispita treće mjesto (...)

Najuspješniji učenik među osmašima imao je pet bodova više nego ona, ali je i ona predložena za državnu razinu natjecanja. Helenina mentorica je učiteljica Biologije Vlatka Šalić.

Osim što su mogli pisati ispit, učenici su mogli prijaviti samostalni istraživački rad. No za to su se odlučila samo dva učenika s naše županije: jedan rad bio je o bolestima organa za vid, a drugi o utjecaju zagađenja na rijeku i obalu rijeke koja protječe mjestom u kojem učenik živi.