> rez5  > natjecanja
Natjecanja

___________________________________________________ Sportaši opet uspješni… MI VOLIMO KUGLANJE

Autor: Marinko Plazibat, 4. 5. 2012.

Napisala: Maja Cuković, 8.a

Na prvenstvu osječkih osnovnih škola u kuglanju, održanom 24. travnja 2012. u kuglani na Pampasu, učenice i učenici naše škole postigli su sjajne rezultate. Matija Tutnjević, Hrvoje Harkanovac, Matej Cvitanušić i Mateo Fotak kao ekipa dječaka osvojili su prvo mjesto, dok su Petra Ojvan, Marta Leović, Dorotea Šalić i Doris Jakšić kao ekipa djevojčica  bile treće. Od njih su bolje bile djevojčice OŠ Ivana Filipovića i OŠ Frana Krsto Frankopana (...)

Zlatnu medalju za pojedinačni uspjeh dobio je naš učenik Matija Tutnjević, koji kuglanje uspješno trenira već duže vrijeme, dok je Matej Cvitanušić dobio srebrnu medalju. U kategoriji djevojčica brončanu medalju osvojila je Petra Ojvan.

Kako je rekao voditelj naših ekipa, učitelj Tjelesne i zdravstvene kulture Goran Bošnjak, rezultati su bili iznenađujuće izvrsni s obzirom na to da većina učenika uopće ne trenira kuglanje. Vidi se da su se zaista potrudili, ali su se, kažu, i odlično zabavili.