> rez5  > . događanja
Događanja

____________________________________________________ Festival do, re, mi… VELIKI PLJESAK IZVOĐAČIMA

Autor: Marinko Plazibat, 12. 2. 2013.

Napisala: Marija Prekodravac, 7.d

Jedan od tradicionalnih događaja u našoj školi je i Festival do, re, mi, održan 7. veljače 2013. u školskoj dvorani za priredbe. Namijenjen je učenicima od prvoga do četvrtoga razreda, a ovo je prva godina u kojoj je nastupilo najviše učenika prvih razreda (...)

Nakon uvodnih riječi učiteljica prvih razreda Tanje Nemčanin i Ružice Jerbić, organizatorica festivala, kao gošća nastupila je Leonadra Kavedžić, učenica 5.a razreda.

Puna dvorana sigurno je mnogo značila sudionicima  jer su ove godine, sudeći prema zvučnosti pljeska, bili izvrsni. Počastili su nas izvedbama i stranih i domaćih izvođača, kao i pjesmama koje uče u školi. Na iznenađenje gledatelja, na kraju je ritmička skupina imala najupečatljiviju izvedbu te je počašćena ogromnim pljeskom.

Svi su izvođači dobili diplome kako bi zapamtili da su bili dio festivala koji nas uči da je važnije sudjelovati nego pobijediti.