« Siječanj 2022 »

Zbor učenika OŠ"Retfala" pripremio je za nadolazeći Božić MJUZIKL "PATNJA JEDNOG VUKA" – pogledajte ga!
Autor: Marinko Plazibat, 24. 12. 2021.

Sudjelovali su:

Zbor učenika OŠ "Retfala"

Uloge:

VUK   -  Antonija Markotić

DJED  - Iva Mioč

CRVENKAPICA  - Lucija Bagarić

Ema Vrselja

KOZLIĆI  -  Nika Gogić, Petra Arambašić, Petra Muha, Paula Burić, Iva-Lea                             Erić, Bruna Poretti, Franka Šmit

PRAŠČIĆI  -  Petra Batrnek i Heda Mergl

Pomoćni pjevač  - Elena Kujundžić

Plesačice - PS Shine (Ana Lučić, Irina Lazić, Lara Husar)

Najava - Una Vujnovac, Ema Gršković i Dora Jelošek