« Siječanj 2021 »

IZABRANA UČITELJICA GEOGRAFIJE
Autor: Marinko Plazibat, 11. 1. 2021.

Republika Hrvatska
Osnovna škola Retfala
Osijek, Kapelska 51a
tel/fax:031/378-011.378-012
E-mail:ured@os-retfala-os.skole.hr

KLASA:112-07/21-05/1
URBROJ:2158-23-21-01
Osijek, 11.01.2021.

OBAVIJEST O IZBORU KANDIDATA

Obavještavam kandidate koji su dostavili prijave na natječaj za radno mjesto učitelja/učiteljice Geografije, 1 izvršitelj, nepuno (4 sata tjedno), neodređeno radno vrijeme,  koji je objavljen na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole „Retfala“, Osijek i Hrvatskog zavoda za zapošljavanje dana  10.12.2020. godine da je na temelju Izvješća Povjerenstva za vrednovanje kandidata po provedenom postupku ravnatelj Škole, uz prethodnu suglasnost Školskog odbora od 07.01.2021.godine, donio

ODLUKU

Ines Filipović, mag. primarnog obrazovanja, izabrana je za radno mjesto učiteljice Geografije, nepuno radno vrijeme, određeno radno vrijeme do zasnivanja radnog odnosa s osobom koja ispunjava uvjete po ponovljenom natječaju, a najdulje do pet (5) mjeseci.

Sukladno natječaju, Obavijest o izboru kandidata objavljuje se na mrežnoj stranici Osnovne škole „Retfala“: www.os-retfala-os.skole.hr

Ravnatelj:

Igor Kopić, prof.