« Studeni 2020 »

IZABRANA UČITELJICA ENGLESKOGA JEZIKA
Autor: Marinko Plazibat, 15. 11. 2020.

Republika Hrvatska
Županija osječko-baranjska
Osnovna škola Retfala
Osijek, Kapelska 51a
tel/fax:031/378-011.378-012
E-mail:ured@os-retfala-os.skole.hr
KLASA:112-07/20-05/6
URBROJ:2158-23-20-01
Osijek, 12.11.2020.

OBAVIJEST O IZBORU KANDIDATA

Obavještavam kandidate koji su dostavili prijave na natječaj za radno mjesto učitelja/učiteljice  Engleskog jezika, 1 izvršitelj/izvršiteljica, puno (40 sati tjedno), određeno radno vrijeme, koji je objavljen na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole “Retfala”, Osijek i Hrvatskog zavoda za zapošljavanje dana  12.10.2020. godine, da je nakon zaprimljenog  Izvješća Povjerenstva za vrednovanje kandidata  ravnatelj Škole, uz prethodnu suglasnost Školskog odbora od 11.11.2020.godine, donio

ODLUKU

Gabriela Kuštro, mag.edu. engleskog jezika i književnosti i mag.edu. povijesti , izabrana je za radno mjesto učiteljice Engleskog jezika na puno (40 sati tjedno), određeno vrijeme.

Sukladno natječaju, Obavijest o izboru kandidata objavljuje se na mrežnoj stranici Osnovne škole Retfala: www.os-retfala-os.skole.hr

Ravnatelj:

Kopić Igor, prof.