« Studeni 2020 »

IZABRANE UČITELJICE RAZREDNE NASTAVE ZA RAD U PRODUŽENOM BORAVKU
Autor: Marinko Plazibat, 6. 11. 2020.

Republika Hrvatska
Osnovna škola Retfala
Osijek, Kapelska 51a
tel/fax:031/378-011.378-012
E-mail:ured@os-retfala-os.skole.hr

KLASA:112-07/20-05/5
URBROJ:2158-23-20-01
Osijek, 05.11.2020.

OBAVIJEST O IZBORU KANDIDATA

Obavještavam kandidate koji su dostavili prijave na natječaj za radno mjesto učitelja/učiteljica razredne nastave za rad u produženom boravku, 2 izvršitelja, puno, određeno radno vrijeme, zamjena, koji je objavljen na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole Retfala, Osijek i Hrvatskog zavoda za zapošljavanje dana  05.10.2020.godine da je na temelju Izvješća Povjerenstva za vrednovanje kandidata po provedenom postupku ravnatelj Škole, uz prethodnu suglasnost Školskog odbora od 04.11.2020.godine, donio

ODLUKU

Jelena Zelić, mag.primarnog obrazovanja, izabrana je za radno mjesto učiteljice razredne nastave za rad u produženom boravku na puno, određeno vrijeme, zamjena za T. S..

Irena Balaš, mag.primarnog obrazovanja, izabrana je za radno mjesto učiteljice razredne nastave za rad u produženom boravku na puno, određeno vrijeme, zamjena za M.B.

Sukladno natječaju, Obavijest o izboru kandidata objavljuje se na mrežnoj stranici Osnovne škole Retfala: www.os-retfala-os.skole.hr

Ravnatelj:

Igor Kopić, prof.