Natječaj za sudjelovanje učenika u europskim projektima

Autor: Marinko Plazibat, 10. 10. 2019.

Projektni tim OŠ „Retfala“ poziva SVE učenike od 6. do 8. razreda naše škole zainteresirane za sudjelovanje u MEĐUNARODNIM EUROPSKIM ERASMUS+KA2 PROJEKTIMA (Eco Herrit@ge Matters i The Power of Understanding) da se odazovu na natječaj putem kojeg će biti izabrani učenici koji će sudjelovati u navedenim projektima.

UVJETI NATJEČAJA

• učenik/učenica si 6., 7. ili 8. razreda
  • uzornog si vladanja
  • dobro vladaš engleskim jezikom
  • komunikativan/komunikativna si, otvoren/otvorena za suradnju te kreativan/kreativna
  • posjeduješ osnovne vještine rada na računalu
  • sudjeluješ u aktivnostima škole (dodatne i izvannastavne aktivnosti, posebne skupine, dani škole, natjecanja, Dan darovitih itd.)
  • spreman/spremna si otputovati i boraviti u domu obitelji partnera projekta
  • ti i članovi tvoje obitelji spremni ste ugostiti učenike iz škole partnera u svome domu
  • sve svoje kvalitete izrazit ćeš putem motivacijskog videouratka u trajanju od 3 minute

Motivacijski videouradak: prvo u nekoliko rečenica predstavi sebe na engleskom jeziku, a potom na hrvatskom jeziku objasni zašto bi baš ti trebao/trebala sudjelovati u navedenim projektima. Budite kreativni, maštoviti i posebni.

Videouradak je potrebno poslati na e-mail adresu: retfala.erasmus@gmail.com

Natječaj traje od 11. do 18. listopada 2019.

Rezultate natječaja kao i poziv na prvi sastanak učenici će dobiti e-mailom do 23. listopada 2019.

Odabir kandidata vrše učitelji: M. Andrić, S. Dominković, I. Dolaček, I. Hengl, M. Holoker

N__A__T__J__E__C__A__J.odt (63.55 KB)