BESPLATNA UŽINA - važna obavijest za roditelje

Autor: Marinko Plazibat, 11. 9. 2019.

I ove školske godine Grad Osijek nastavlja projekt besplatne užine za učenike osnovnih škola. Dio financiranja užine provodi se u sklopu provedbe projekta  „Škole jednakih mogućnosti 4“.  Obvezan kriterij za uključivanje djece u taj program jest da su djeca iz obitelji koje su korisnice prava na doplatak za djecu. Stoga molim sve roditelje čija su djeca korisnici prava na doplatak za djecu da što je moguće prije, a najkasnije do 20. rujna 2019., u školu na uvid donesu jedan od ova 3 dokazna dokumenta:

1. Važeće Rješenje o priznavanju prava na doplatak za djecu, ili

2. Potvrdu o isplaćenom doplatku za djecu HZMO-a, ili

3. Potvrdu Porezne uprave o visini dohotka i primitka iz koje je vidljiva isplata dječjeg doplatka

Blaženka Jelaš, ravnateljica