ODLUKA O POPRAVNIM ISPITIMA

Autor: Marinko Plazibat, 24. 5. 2017.

Temeljem članka 149. Statuta Osnovne škole Retfala, Osijek, Učiteljsko vijeće  na sjednici održanoj dana 17.05.2017.godine, donosi

O D L U K U
            o terminu održavanja popravnih ispita u školskoj godini 2016/17.

1.         Učenik , od četvrtog do osmog razreda, koji ima jednu ili dvije zaključene negativne ocjene poslije dopunskog      rada, upućuje se na popravni ispit koji će se održati
od 22.08.2017. (pisani) do 23.08.2017. ( usmeni ).

2.         Pisani i usmeni dio popravnog ispita polagat će se iz sljedećih predmeta:

- hrvatski jezik

- matematika
            -engleski jezik
            -njemački jezik
            -informatika.
3.         Usmeni popravni ispit polagati će se iz sljedećih predmeta:
            - povijest
            -geografija
            -priroda i društvo, priroda, biologija
            -kemija
            -fizika
            -informatika
            -likovna kultura
            -glazbena kultura
            -tehnička kultura
            -tjelesna i zdravstvena kultura
            -vjeronauk.

4.         Popravni ispit se polaže pred povjerenstvom koje će odlukom imenovati             ravnateljica.
5.         Ocjena povjernstva je konačna.
6.         Raspored učionica u kojima će se održavati popravni ispit po nastavnim             predmetima bit će izvješen na vratima učionica.
7.         Odluka stupa na snagu danom donošenja.

O b r a z l o ž e n j e
Za učenike od četvrtog do osmog razreda koji imaju zaključene, najviše, dvije negativne ocjene, održava se popravni ispit sukladno Statutu. Učiteljsko vijeće je donijelo Odluku kao u izreci.Ova odluka će biti objavljena na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Škole.

Predsjedavajuća  sjednice:
KLASA:003-08/17-02/4                                           Ravnateljica:
URBROJ:2158-23-17-01                                          ____________________
Osijek, 24.05.2017.                                                   Blaženka Jelaš